Partnerzy

nasi partnerzy 1   nasi partnerzy 2   nasi partnerzy 3  

 kim jesteśmy?

Jakość tworzy skuteczność.

Jesteśmy firmą edukacyjną, która w branży oświatowej funkcjonuje od pięciu lat. Centrum Edukacyjne jest jednym z trzech ośrodków dydaktycznych, który działa pod marką MAXIMA. MAXIMA to również liceum ogólnokształcące oraz liceum uzupełniające. Zgromadziliśmy dużą wiedzę i doświadczenie jak sprawnie oraz na wysokim poziomie organizować proces kształcenia.

Centrum Edukacyjne MAXIMA jest wyspecjalizowaną jednostką dydaktyczną, która zajmuje się organizowaniem szkoleń i kursów zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów.

Najważniejszą kwestią dla nas i naszych słuchaczy jest zapewnienie odpowiedniego poziomu kształcenia. Aby to osiągnąć potrzebny jest wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów. Dzięki systemowi selekcji i kontroli kadry jesteśmy w stanie taki zespół zapewnić. Dokonujemy na bieżąco weryfikacji naszych wykładowców i badamy ich skuteczność w pracy dydaktycznej.

Nasz wysiłek w zapewnienie należytego poziomu kształcenia przekłada się w skuteczność naszych kursów. Możemy poszczycić się blisko stuprocentową zdawalnością na egzaminach. Wielu z naszych kursantów, ze średnimi wynikami w nauce w szkole, po naszych kursach na egzaminie osiągnęło najwyższe stopnie.


 

Copyright 1999 - 2024 Maxima